Taśmy na wymiar, cięcie taśm – G-Source

80+ Ocen

Sprawdź!

Nasze marki:

O firmie

High-Quality Materials

Our tapes are designed for strong adhesion and reliability in all conditions

Wide Range of Applications

From metals to plastics, our adhesives bond with ease

Oferta

We offer a wide range of reliable bonding solutions for various materials

Nasza oferta

Wysokiej jakości materiały.

  • Oficjalny dystrybutor 3M
  • Taśmy VHB
  • Kleje Scotch-Weld
  • Rzepy Przemysłowe Dual Lock

Taśmy VHB

Najlepszy i niezawodny sposób na trwałe połączenia. Dzięki taśmom VHB możesz wyeliminować nity, wkręty, śruby i spawy. Taśmy 3M VHB są zaprojektowane do klejenia w warunkach, gdzie wymagana jest odporność na przykład na wysoką temperaturę, o silnej przyczepności do szerokiej gammy powierzchni. Zaprojektowane do tworzenia wytrzymałych i niezawodnych połączeń i nadające się do stosowania w wysokich temperaturach i klejenia różnych materiałów.


Kleje Scotch-Weld

Bezwonne kleje dla przemysłu, osiągają ogromną wytrzymałość w stosunkowo niewielkim czasie. Po pełnym utwardzeniu wytrzymuje siły ścinające rzędu 1000 psi (7 Mpa) osiąga to w zaledwie 20 minut. W ofercie posiadamy również kleje nadające się do sklejania materiałów o niskiej energii powierzchniowej, jak poliolefiny, polipropylen, polietylen i TPO. Kleje Scotch-Weld nadają się również do klejenia takich matriałów jak metale, ceramika, drewno, płyta pilśniowa, szkło, guma i wiele tworzyw sztucznych.


Rzepy Przemysłowe Dual Lock

Po połączeniu, unikalne, grzybkowe łodygi łączą się ze sobą, tworząc pięciokrotnie większą siłę zamykania niż typowe zapięcia na rzepy, zachowując jednocześnie możliwość łatwego odrywania się w celu szybkiego demontażu. System rzepów 3M Dual Lock można otwierać i zamykać 1000 razy, zanim stracą 50% pierwotnej wytrzymałości na rozciąganie. Bez wiercenia, wkręcania, dokręcania lub skomplikowanego montażu Dual Lock wykorzystuje klej akrylowy, który dobrze się wiąże z różnymi materiałami o wysokiej i średniej energii powierzchniowej.

3M Scotch Weld Kleje strukturalne

Cechy 3M

  • VHB Tapes
  • Scotch-Weld Adhesives
  • High-Temperature Bonding
  • Protective Tape
Quality Building Materials & Adhesives

Explore Our Range of Building Materials and Tapes

Nasze opinie

80+ opinii

Zaufany dystrybutor materiałów…

Kontakt